Asset Publisher Asset Publisher

Zielona Konstytucja Młodych Tour

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Ministerstwa Środowiska i skorzystania z okazji do wymiany opinii w temacie działań podejmowanych na rzecz ochrony środowiska!

W imieniu Młodzieżowej Rady Ekologicznej – ogólnopolskiej inicjatywy społeczno – edukacyjnej, działającej pod Patronatem Ministra Środowiska i Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych serdecznie zapraszamy do Mikołajek (Plac Wolności) na jutrzejsze spotkanie pn. Zielona Konstytucja Młodych Tour. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 15.00.

To doskonała okazja, aby porozmawiać o sprawach związanych z ochroną środowiska. Spotkanie będzie ponadto świetną okazją do wymiany poglądów, które będzie można wyrazić w specjalnie przygotowanej ankiecie.

W międzyczasie będzie możliwość zasmakowania zdrowej żywności pochodzącej z polskich lasów. Kto nie próbował potraw z dziczyzny, będzie miał ku temu okazję, a komu jest ona już znana, pozna być może nowe smaki! Food truck „Dobre z Lasu” będzie umiejscowiony tuż obok stoiska Młodzieżowej Rady Ekologicznej.

Będzie pysznie!

Do zobaczenia!