Lista aktualności Lista aktualności

O naszych leśnych bajkach w Teleexpressie!

O naszych leśnych bajkach usłyszeć było można w piątkowym Teleexpressie!

 

Miło jest nam podzielić się tą dobrą wiadomością. Informacja o leśnych bajkach, jakie w ostatnim czasie powstają w naszym nadleśnictwie, ukazała się 3 kwietnia, w emitowanym na antenie TVP Teleexpressie.

Edukacja leśna w naszym nadleśnictwie od lat stosuje bajki, jako jeden ze sposobów na podzielenie się wiedzą o lesie. Dzieci najlepiej uczą się podczas zabawy, kiedy są zaciekawione. Entuzjazm, który się wówczas pojawia, jest prostą drogą do zdobycia nowych informacji.

W czasie, kiedy należy zostać w domu, zapraszamy do zapoznania się z bajkami dzięki którym, wspólnie z dziećmi można przenieść się w świat wyobraźni i poznać przygody leśnych zwierząt.

Gdzie można obejrzeć taką leśną bajkę?

Codziennie na stronie internetowej naszego nadleśnictwa oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku publikowana jest nowa bajka. Przygotowaliśmy ich dla Was aż 15! W tym tygodniu będzie można zapoznać się między innymi z przygodami rybołowa, wilka, borsuka. W kolejnym tygodniu posłuchać będziecie mogli o przygodach lelka, gągoła, wiewiórki i kilku innych leśnych mieszkańców.

 

Serdecznie zapraszamy!

#Zostanwdomu